3 põhjust, miks paistad 3D hologrammidega jõulusaginas kindlasti silma!

Võib tunduda tüütu, et juba kirjutame jõulusaginast, kuid jõulureklaami planeerimisel on praegu viimane aeg oma kampaania lukku saada. Ja ega me nii vara ka ei alusta, poed on piparkoogist, advendikalendritest ja verivorstist lookas.

Kas oled mõelnud, kuidas tõsta sel korral enda reklaam jõulusaginas esile ja kuidas jõuda sihtgrupini? Kui mitte, siis all on mõned põhjused, miks oled 3D hologrammiga kindlasti nähtav!

 

 

1. põhjus – tarbija päriselt märkab ja müük kasvab!

Forbes on öelnud, et just HYPERVSN 3D hologrammreklaam on nüüdisaegse reklaami tõhusaimaid pilgupüüdjad. Me nõustume sellega täielikult, sest seniste reklaamide tulemusi analüüsides, saame kindlalt väita, et hologrammreklaamid tõstavad otseselt poes müügil olevate kaupade läbimüüki. Seega võid kindel olla, et 3D hologrammid on praeguse reklaaminduse võlurelv, mis päriselt haarab tähelepanu ja kasvatab müügitulemusi.

2. põhjus – sa ei ole keskpärane ja eristud bänneritest!

Bännerid ja postrid tee ääres, kaupluses või meedias, millal viimati märkasid sellist reklaami? Päriselt märkasid, lugesid ja mõtlesid, et huvitav plakat? Ei meenugi. Eks bänneritega peabki tegema tänapäeval hea maitse piiri peal reklaami, sest muidu kedagi ei huvita. Ehe näide oli Eesti200 kampaania Hobujaamas. Selleks, et Sina nii äärmuslikke sõnumeid kasutama ei peaks, siis eelista 3D hologramme. Inimesed märkavad sinu reklaami ise ja jäävad huvi tõttu vaatama ning imetlema.

3. põhjus – saad muuta reklaami jooksvalt!

HYPERVSN riist- ja tarkvara on loodud koos töötama. See tähendab, et veebi- ja mobiilirakendused võimaldavad lihtsalt ja kiirelt seadmeid kontrollida. Hologrammide disainimiseks loodud 3D Stuudio abil võid kindel olla, et loodud sisu näeb seadmetes rabavalt hea välja. Sealjuures suurimaks eeliseks on hologrammi muutmine. Mis mõttes? Soovi korral saad lisada KNM kanalitest uusi visuaale, vanu ära võtta või muuta. Seda selleks, et huvitavam oleks või saaksid katsetada erinevaid variante ja leida lahendus, mis kõige paremini sihtgrupi seas toimib.

Meie teame, et hologrammreklaam töötab. Testi järele ja veendu selles ise! Võta meiega ühendust ja leiame Sulle parima variandi.