Blogi

Kui pilt ütleb tuhat sõna, siis mitu ütleb õhus hõljuv ja liikuv 3D hologramm? Anname siiski oma panuse, et oleksid läbi meie blogi valdkonnaga ja edulugudega kursis.

Usaldusväärsus kindlustab tuleviku!

3D hologrammid on tulevik. Selleks, et kindlustada oma tulevik, vali usaldusväärne 3D hologrammide partner. KNM Eesti on Kaubandus-ja Tööstuskoda ning Eesti Turundajate Liidu liige.

Uuring tõestab: Hypervsn™ toodetega säästad raha

Eelmises blogis Hypervsn™ ja konkurendid kirjutasime, et Hypervsn seadmed toodetakse Euroopas preemium klassi Sketch-to-Scale® riistvara tootvas ettevõttes Flex ja seda ei ole mõistlik hiina koopiatega võrrelda. Nüüd on ilmunud uuring, mis kinnitab neid seisukohti, aga toob välja ka uusi. Kasutades kvaliteetseid Hypervsn™ seadmeid, mitte odavaid Hiina koopiaid, võid aastas säästa ligi 4 000 eurot. Päris krõbe summa,

Hypervsn™ ja konkurendid

Jah, iseäranis tehnoloogia vallas tuleb arvestada, et leiuta, arenda ja patenteeri palju tahad, kui teed midagi hästi, siis varem või hiljem tuleb keegi ja kopeerib. Hypervsn tehnoloogia ei ole siinkohal erand

Mõtle täna hologrammidele või mõtled homme pankrotile

Ilmselt oled juba aru saanud, et me toodame 3D hologramme ja oleme HYPERVSN™ tehnoloogia ainuesindajad Baltikumis, tore. Käime nüüd kiirelt üle, miks see on sinu jaoks oluline.