Hypervsn™ ja konkurendid

Jah, iseäranis tehnoloogia vallas tuleb arvestada, et leiuta, arenda ja patenteeri palju tahad, kui teed midagi hästi, siis varem või hiljem tuleb keegi ja kopeerib. Hypervsn tehnoloogia ei ole siinkohal erand ja tänaseks on ka Eestis võimalik osta või rentida alternatiivseid seadmeid, mille abil 3D hologramme luua ja esitada. Klientidel on üldjuhul sellisest turu jagamisest võita, sest hinnad lähevad alla. Olgem ausad, see et originaalil on Eestis ametlik edasimüüja, kes selle staatuse saamiseks läbi vasktorude pidi minema, ei ole iseenesest väärtus. Küll aga peaks partneri valikul mõtlema järgnevale:

Seadmete kvaliteet ja päritolu

Odavad asjad on üldjuhul odavad põhjusega. Kui arvad, et Hypervsn tuleb samast Hiina tehasest ja tootel olev brändi kleebis tõstab hinda, siis eksid. Kui rääkida tootmisest ja standarditest, siis Hypervsn kasutab seadmete komplekteerimisel ainult kõrgkvaliteetseid materjale ja detaile. Kogu tootmine asub Euroopas, Iirimaal. Flex on maailma juhtiv Sketch-to-Scale® lahenduste pakkuja millel maine preemium riistvara tootmises on legendaarne. Kui saaksid lähedalt uurida Hypervsni seadmeid ja Hiina koopiaid, siis saad vahest kiiresti aru. Aga kas kvaliteet on oluline? Jah, sest seadmed on mõeldud ööpäevaringseks töös olemiseks. Igal juhul tasub enne partneri valikut küsida, et mis juhtub siis, kui pikalt planeeritud kampaania tehniliste rikete tõttu sihtgrupini ei jõua?

Terviklahendus mis on loodud koos töötama

Erinevalt konkurentidest, on Hypervsni riist- ja tarkvara loodud koos töötama. See tähendab, et veebi- ja mobiilirakendused võimaldavad lihtsalt ja kiirelt seadmeid kontrollida. Hologrammide disainimiseks loodud 3D Stuudio abil võid kindel olla, et loodud sisu näeb seadmetes rabavalt hea välja. See on ja jääb originaali eeliseks – kuna oleme kõige kauem turul olnud, siis on meil ka kõige pikem kogemus ja klientidelt saadud tagasiside kuidas süsteemi arendada ja täiustada. Alati üks samm eespool!

24/7 tehniline tugi, juhendid ja tutoorialid

Meie äri ei ole müüa või rentida teile seadmeid, et teeninda kiirelt tulu, vaid läbi tervikliku HYPERVSN süsteemi muuta välimeedia maastikku globaalsel skaalal. Oluline osa meie ärimudelist on globaalne spetsialistide võrgustik. Tagame, et Eestis on kohapeale tehniline tugi ööpäevaringselt kättesaadav. Ainult nii võid olla kindel, et kampaania läbiviimine on sujuv ja muretu.

Hoiame konkurentide ponnistustel silma peal ja loodame, et aja jooksul nende poolt pakutavate seadmete ja teenuse tase tõuseb. Ruumi uutele tegijatele on, kuid seejuures on oluline tagada pakutava tehnoloogia ja teenuse kvaliteet.