KNM Eestit on märgatud rahvusvaheliselt

HYPERVSN´i emaettevõte Kino-mo Ltd tegi meiega intervjuu, et jagaksime enda senist koostöökogemust. Meil suur rõõm ja au, et meie tegemisi on märgatud, arvestades, et neil on partnerid 50 riigis üle maailma. Jagame ka sinuga, mida nad küsisid ja saa teada, mis me vastasime.

Miks ja kuidas alustasid HYPERVSN´i partnerina?

Oleme alati soovinud olla uuenduste eestvedaja ja suunanäitaja rollis. Kui kuulsime HYPERVSN´i seadmetest, nägime neis suurt potentsiaali muuta täielikult senist välireklaamimaailma. Oleme veendunud, et paarikümne aasta pärast on hologrammseadmed tavapärasemad kui me arvata oskame. Seega kasutasime võimalust ning kandideerisime HYPERVSN´i ametlikuks partneriks Eestis. Nüüd oleme laienemas ka Lätti.

Mis inspireerib sind olema HYPERVSN´i partner?

HYPERVSN on astunud suure sammu muutmaks maailma meie ümber. Meil on hea meel olla osa sellest muutusest. Hologrammreklaam on miski, mis haarab vaataja tähelepanu. HYPERVSN´iga on koostöö mugav ja sujuv. Eriti rahul oleme tehnilise- ja turundusalase toega. Ja mis siin salata, kui ei oleks neid, siis ei oleks meid.

Kuidas on partnerlus muutnud sinu äri?

Partnerlus HYPERVSN´iga pani aluse meie ettevõttele. KNM Eesti OÜ-l läheb väga hästi, rahul on nii kliendid kui partnerid. Oleme saanud HYPERVSN´ilt kogu vajaliku oskusteabe, pakkumaks laitmatut ja kvaliteetset teenust.

Mis on olnud suurim saavutus HYPERVSN´i partnerina?

Meil läheb Eesti turul väga hästi. Saame öelda, et meid on soojalt vastuvõetud ning võime ennast nimetada Euroopa edulooks. Oleme koostööd teinud Eesti valdkondlikke tipptegijatega, nii suuremate jae- kui kinokettidega, tootjatega, Tallinna Lennujaama ja Bussijaamaga. Kokku on meil aasta lõpuks Eestis seadmeid 500. Oleme nende tulemustega väga rahul ning jätkame siiani edukat tööd.

Milliseid õppetunde oled õppinud HYPERVSN´i partnerina?

Kui sulle tundub, et alustada on keeruline, siis ära anna alla. Klientide usaldust on vaja kasvatada ja see võtab aega. Kui esimesed edukad koostööd on tehtud, on järgmised kergemad tulema. Kui saad portfelli tugevevad ja mainekad kliendid, siis paku neile parimat teenust ning eduka koostöö korral ära karda neid uute klientide leidmiseks kasutada. Meid on see viinud eduni.

Millised on peamised väljakutsed ja võimalused Eesti turul?

Eesti turu puhul on keeruline suurus – riik on väike ning arenemiseks on vaja laieneda. Seetõttu oleme sisenemas ka Läti turule. Sealjuures on Eesti eeliseks uuendustele avatus. Olles olnud viimasel 10 aastal IT arenduste eesotsas, on ühiskond harjunud võtma vastu uusi, kihvte ja atraktiivsed lahendusi, sealhulgas ka HYPERVSN´i 3D hologrammseadmeid.

Oleme tähelepanust meelitatud ja kui ka sina soovid olla osa üleeuroopalisest eduloost, siis võta meiega ühendust!