Kuidas holograafiline projektsioon töötab?

Alustame algusest – mis on hologramm?

Et saada teada, mis see hologramm õigupoolest on, reisime minevikku. Mõiste “hologramm” pärineb 1949. aastast Briti elektriinsenerilt ja füüsikult Dennis Gabor´ilt, kes 1971. aastal võitis holograafilise meetodi leiutamise eest ka Nobeli füüsikaauhinna.

Hologramm on kahe kreekakeelse sõna kombinatsioon – „holos”, mis tähendab „tervik” ja „gramma”, mis tähendab „sõnumit” ehk teisisõnu tervikpilt või terviksõnum. Erinevalt traditsioonilisest fotograafiast on hologramm kolmemõõtmeline. Kasutades valgust ja lasereid, on võimalik luua mitmeid erinevaid hologrammi kuvamise meetodeid.

HEA TEADA – HYPERVSN lahendus

HYPERVSN-iga nähtavad 3D hologrammid on täiesti erinevad traditsioonilistest holograafilistest projektsioonidest. Veelgi enam, tegemist on seninägemata innovatsiooniga. HYPERVSN on terviklik integreeritud 3D holograafiline kuvalahendus, mis ühendab endas tehnoloogia, füüsika ja tehnika, et luua hüpnotiseerivat 3D-sisu, mis näib hõljuvat keset õhku.

Toote ja pildi kvaliteet muudavad HYPERVSN-i ainulaadseks. Ühendades Iirimaa kõrgetasemelise tootmise, maailmatasemel tehnika ning leiutajate loovuse, pakub HYPERVSN oma kasutajatele seninägemata võimalusi.

Lahenduse 3 põhiväärtust

  • auhinnatud HD kvaliteediga seade holograafiliste kujutiste kuvamiseks;
  • patenteeritud tarkvara 3D-sisu haldamiseks;
  • 3D Studio tööriist, mis võimaldab kasutajatel ilma disainioskusteta luua ise 3D sisu.

Seade töötab LED-tuledega varustatud nelja keerleva tiiviku abil, mis tekitavad 3D holograafilise kuva.

Projekteerimise võimalused

HYPERVSN-i lahendused on saadaval nii üksiku seadmena kui ka seinalahendusena. HYPERVSN Solo kuvab holograafilisi visuaale mõõtmetega 56×56 või 75×75 cm. HYPERVSN-i seinalahendused võimaldavad kasutajatel luua suuremaid 3D holograafilisi visuaale, kus ainsaks piiriks on kujutlusvõime. Projektsioonid võivad olla koguni meetrite suurused, mis loob eepilisi projektsioone, pälvivad vaatajate jäägitu tähelepanu, tekitades hämmastust ja lummust.

HYPERVS lahenduse tugevused

  • Kõik-ühes holograafiline lahendus seob omavahel 3D sisu, tarkvara ja riistava. HYPERVSN-i loodud visuaalide vaatlemiseks pole vaja ekraane, klaase ega täiendavaid seadmeid.
  • Lahenduse paindlikkus võimaldab seda kasutada erinevateks eesmärkideks.
  • 3D Studio rakenduse abil on võimalik olla meie disainitiimist sõltumatu
  • HYPERVSN lahendusi on kasutanud ja usaldanud mõned maailma suurimad kaubamärgid, sealhulgas Criss Angel, Grammy Awards, M&M World ja paljud teised.