Miks eelistada HYPERVSN hologrammseadet mõnele konkureerivale lahendusele?

Varu aega, süvene ja mõtle kaasa, sest järgnev tekst annab palju mõttainet. Räägime asjadest, mida paljud ei tea ja millest me iga päev ei räägi.

Kui oled soetamas 3D hologrammseadet, siis toome välja mõned olulised tegurid, mida enne otsuse tegemist läbi mõelda. Soodne hind ning ilus jutt võib tunduda esmapilgul ahvatlev, kuid kas ka tõsiseltvõetav? Kas Dolce & Banana või Ray Berry tundub aus kaup? Muidugi mitte. Originaalne ja autentne bränd on alati parim. HYPERVSN ei ole ainult liider holograafilise displei turul, vaid innovatsiooni teejuht ja standardite looja 3D hologrammide turul.

Seega, kas mitte pole originaal parem kui odav ja ebausaldusväärne koopiatoode? Mõtle hetk oma ettevõtte väärtustele ja kuidas positsioneerid end turul? Meie ei loobi lihtsalt sõnu, vaatame hetkeks faktidele otsa.

HYPERVSN hologrammidel on kõrgeim pildi kvaliteet ja täiustatud visuaalne efekt, muutes holograafilised visuaalid kaugelt realistlikumaks kui mis tahes muul koopiatootel. Kui Sa mõtled, et kelle lahendused igapäevaselt Rimis, Viru Keskuses, Lennujaamas või mujal atraktiivses asukohas säravad, siis selleks on KNM Eesti poolt paigaldatud HYPERVSN lahendused. Võimalik, et kuskil märkad ka mõnd tagasihoidlikku koopiatoodet, siis ära lase end eksitada ja peagi hakkad märkama silmnähtavat vahet kahe lahenduste kvaliteedis, esteetilises ilus ja efektsuses.

Aga millest ikka tuleneb kahe pealtnäha sarnase lahenduse kvaliteedivahe?

Peamiselt ikka sellest, et meie seadmetes on ainult sertifitseeritud tarvikud. HYPERVSN seadmed on toodetud ja sertifitseeritud Euroopas, mis tähendab kõrgemaid kehtestatud kvaliteedistandardeid. Seega, kui Sa uurid lähemalt HYPERVSN seadmeid ning ikka kaalud ka teist tüüpi hologrammseadmeid, siis on aeg ümber hinnata ning mõelda väärtustele.

Räägime lähemalt ka tehnilistest parameetritest – numbrid räägivad enda eest.

5 põhjust miks meie hologrammtehnoloogia on ületamatu

 

1. Oluliselt parem resolutsioon

Meie seadmete Full HD ja HD kvaliteet võimaldab saavutada 1080×1080 ja 880×880 pikslit. (Võrreldes 720×720 ja 440×440 teiste turul olevate madalama klassi hologrammtoodetega)

2. Pikslite töötlemine 

Just tänu kõrgkvaliteetsele tipp-tehnoloogiale, on meie tehnoloogia puhul välistatud hägune ja ebakvaliteetne pilt. Sujuv ja dünaamiline värvide üleminek ja kristallselge visuaalsus pisidetailideni. Jäägitu detailsus lubab ka kõige väiksemaid tekste ja pilte kasutada, mis on võimatu odava LED puhuri puhul.

3. 16 miljonit värvi 

HYPERVSN seadmed ei ole värvipimedad, seega meie garanteerime perfektse ja laitmatu värvigamma vastavalt värvikoodile. Tooted, bränding ja logod sobituvad iga brändiga nagu nõudmised seda ette näevad. Seda ei saa tagada muud tüüpilised 3D hologrammseadmete pakkujad.

4. Pikem eluiga 

HYPERVSN seadmed on loodud töötama 5 aastat. Mõnel juhul on teised holograafilised puhurid lõpetanud toimimise juba esimese 6-7 kuuga. Vahest ka veel varem. Risk on reaalne, kas see ikka tasub ära?

5. 24/7 tehniline tugi 

KNM Eesti pakub 24 tunnist tehnilist tuge. Sõltumata murest seadistusel, paigaldusel või muus küsimuses oleme Sinu jaoks alati kättesaadavad ööpäevaringselt.

 

Leia endale sobivaim mudel siit.

 

Muljetavaldav? Püsi lainel, sest HYPERVSN 3D holograafiline sisu on esmaklassiline!

 

 

Kui me räägime hologrammtehnoloogiast, siis sisuloome on kuld ja oma silm kuningas. Kuid visuaalses sisus on peidust palju enamat. Peamine küsimus on hinnas, kasutusmugavuses ja sisu tootmises. Meie KNM Eestis mõistame tähtsust sisuloome parima kvaliteedi ja ausa hinnastuse osas. Seetõttu oleme väga palju investeerinud lahendustesse, ja inimestesse, et loodav sisu oleks kättsaadav ja parima võimaliku väärtusega.

6 viisi, mis muudab seadmetes kuvatava sisu konkurentsituks pilgupüüdjaks: 

1. Lihtne sisu haldamine 

HYPERVSN on rohkemat kui lihtsalt seadeldis. See on terviksüsteem, mis annab kasutajale võimaluse olla ise oma seadme peremees. Lihtne ja pidevalt täiustuv pilvepõhine CMS platvorm võimaldab opereerida ja juhtida seadet, üles laadida ja kontrollida sisu.

2. Distantsilt sisu haldamine 

HYPERVSN võimaldab sisu juhtida kodust, kontorist, reisilt või mis tahes muus asukohas olles. Meie platvormiga saad ajastada meedia kampaaniaid ning saada sealjuures analüütilist infot seadme kohta. Erinevates asukohtades olevad seadmed on hallatavad ühest kohast tsentraalselt.

3. Väga lihtne sisu loomine 

Kõik HYPERVSN tehnoloogia kasutajad saavad privileegi kasutada online põhist teenust HYPERVSN 3D Studio. Lihtne programm ei eelda kogemust ega loovinimest. See on Sinu võimalus kerge vaevaga lihtsamaid visuaale disainida. Sellega saavad kõik hakkama. Kasutajad saavad ka 2D kujutised muuta 3D animatsiooniks vaid mõne klikiga.

4. Taskukohane 3D sisu 

Oleme Sinuga ausad, kõige eest ei pea maksma. Sa ei pea muretsema, et iga väiksem muudatus maksab Sulle terve varanduse. Kujundustöö on kallis ning teadagi, disainerid pelgavad kõige rohkem pisitöid. Meie anname Sulle tööriistad ja juhendi, et saaksid olematu kuluga lihtsamad kujundustööd läbi unikaalse platvormi ise ära teha. Proovi järgi ja üllatu ise!

5. Professionaalne kõrgkvaliteetne sisu 

Meie hologrammseadmed on oma ajast ees ja väga võimekad, seega sisu näeb igal juhul hingematvalt efektne välja just tehnilistele teguritele. Paraku odav koopiatoode suudab Sulle hetkel veel pakkuda hädist video kvaliteeti, kus on võimalik kuvada vaid keskpäraseid animatsioone. Kui märkad avalikult meie erinevaid lahendusi, siis pööra järgmine kord tähelepanu sisule, mida meie andekad ja oma ala parimad disainerid on teha suutnud. Iga lahenduse muudab unikaalseks esitatav sisu. Meie käest küsitakse, et kuidas eristuda olukorras, kus juba väga paljud ettevõtted on teinud tarku otsuseid ja investeerinud just meie lahendustesse. Vastus peitub just sisuloome graafika suuruses, efektsuses ja animatsioonide rohkuses. Mida rohkem investeerida lahenduse suurusesse ja animatsiooni detailsusesse, seda rohkem emotsiooni Sa oma sihtgrupile pakud ent emotsioone pole turunduses kunagi liiga vähe.

6. Ligipääs tasuta meediakogumikule 

Iga seadmega kaasneb ligipääs läbi meie CMS platvormi meedia kogumikule, kus on rikkalik valik valmis animatsioone, mida saad valikuliselt piiramatult kasutada. Kas ka hooajal? Just – jõulud, halloween, valentinipäev jne. Kogumik on pidevalt täienev ja uuendatakse automaatselt, et tagada maksimaalne üllatusefekt ka aastaid hiljem pärast seadme kasutusele võtmist.

Võtame teema kokku.

HYPERVSN on täiesti omas liigas ja teistest aastaid-aastaid ees oma tehniliste saavutuste, innovaatilisuse, kvaliteetsuse poolest. Meie tehnoloogia ei ole ainult võimekam, ilusam, parem kui teistel, vaid see on ka TURVALISEM! Turvalisuse teema võtame eraldi tähelepanu alla, kuid saame juba täna öelda, et korduvad testimised on tõestanud, et mõne teise tootja Aasiast pärinevad seadmed ei oma paljusid vajalikke sertifikaate ning on ka ebaturvalised oma võrguühenduste poolest, mis tähendab ühe endast lugupidava ettevõtte jaoks otsest turvaohtu andmelekkele. Mõnel juhul õnnestus lihtinimesel seade kaaperdada vaid sekundite jooksul, omamata selleks erialast oskust.

Loodame, et panime Sind mõtlema, et KNM Eesti on hologrammide turu Baltikumi liider just nendel mõjuvatel põhjustel ning see on ainult hea uudis, sest võitjad sohki ei tee ning meie tehnoloogia ja äritegevus on igati läbipistev. Me räägime asjadest otse, me ei keeruta ja meie info usaldust kinnistavad korduvad ja väärikad saavutused nii vähese ajaga turul olles.

7 mõjuvat argumenti, miks usaldada oma partneriks KNM Eesti:

  1. KNM Eesti kuulub aastast 2018 Eesti Turundajate Liitu 
  2. KNM Eesti on Kaubandust ja Tööstuskoja liige 
  3. KNM Eesti finantspartneriks on oma ala tegija Inbank Liising
  4. KNM Eesti poolt ainuesindatud HYPERVSN seadmed on kindlustusseltside poolt kaitstud
  5. HYPERVSN seadmetel on tootja poolne garantii 12 kuud
  6. HYPERVSN seadmed on inimesega kokkupuutel turvalised ja ei tekita kehavigastusi
  7. KNM Eesti partneriteks ja klientideks on mõjukad ja suured ettevõtted ning mitmed ja nii mõnedki senised  saavutused Eestis ja välisriikides on maailmas esmakordsed.

Kui jõudsid otsusele, et soovid saada parimat kõrgema taseme lahendust, siis võta ühendust oma kontaktisikuga meie meeskonnast või kirjuta oma soovist siin.

Ole tark ja mõtle hoolikalt enne kui usaldad suvalist Hiina koopiate edasimüüjat.