Uuring tõestab: Hypervsn™ toodetega säästad raha

Eelmises blogis Hypervsn™ ja konkurendid kirjutasime, et Hypervsn seadmed toodetakse Euroopas preemium klassi Sketch-to-Scale® riistvara tootvas ettevõttes Flex ja seda ei ole mõistlik hiina koopiatega võrrelda. Nüüd on ilmunud uuring, mis kinnitab neid seisukohti, aga toob välja ka uusi. Kasutades kvaliteetseid Hypervsn™ seadmeid, mitte odavaid Hiina koopiaid, võid aastas säästa ligi 4 000 eurot. Päris krõbe summa, eks ole? Loe edasi, millel see arvutuskäik põhineb.kuidas see võimalik on.

Uuringus keskenduti seitsmele peamisele tegurile, mis on hologrammi seadmete puhul olulisimad. Nendeks on toote usaldusväärsus, tehniline tugi, 3D hologrammsisu tootmine, pilve sisu juhtimissüsteem, müügikatted ja kasumlikkus, teenidus ning turvalisus. Saadav väärtus arvestati ümber numbritesse ning tulemused olid üllatuslikud olenemata sellest et teadsime ka varem Hypervsn tehnoloogia eelistest.

Toote usaldusväärsus

Hypervsn™ Hiina koopiad Kaotus aastas
Hypervsn™ toodetel on tõestatud usaldusväärsus. Hypervsni toodetel on hinnanguliselt 4 korda pikem eluiga kui Hiina koopiatel. Tänu sellele on välistatud trahvide ja tühistamistasude maksmine, kui mõne sündmuse ajal peaks toimuma seadmerike. Keskmine ostuhind Hiina koopial on 540 eurot ja selline seade tuleb enamasti välja vahetada iga 7 kuu tagant. See on oluline väljaminek, eriti mitte-garantiilistel juhtudel.

Lisaks on Hiina seadmete hooldusel vaja ühte täiendavat hooldusspetsialisti visiiti aastas, mille kulu on 45-300 eurot (oleneb piirkonnast).

45-300 eurot

Tehniline tugi

Hypervsn™ Hiina koopiad Kaotus aastas
Hypervsn pakub tehnilist tuge 24/7 e-posti, telefoni ja Skype´i teel. Kogu meie meeskond räägib eesti, vene ja inglise keelt. Tänu aeglasele, algtasemel inglise keelele ja ainult e-mailipõhisele tehnilisele toele, kulub Hiina toodete klientidel oluliselt rohkem aega seadmete tehnilisele hooldusele.

Hinnanguliselt peab kulutama üks töötaja vähemalt 6 lisatundi aastas ühe seadme hooldusele, mis võib maksta vahemikus 16-150 eurot (sõltub piirkonnast).

16-150 eurot

 3D hologrammi sisu tootmine

Hypervsn™ Hiina koopiad Kaotus aastas
Hypervsn´il on olemas 3D Stuudio, mis võimaldab kasutajatel vähendada kulusid ja luua 3D-sisu ilma disaini oskusteta või madala tasu eest.

Hypervsn´i majasisene disainilabor loob tipptasemel eritellimus 3D-sisu klientidele kõikjal maailmas. Hypervsn´il on rahvusvaheline võrgustik, kuhu kuuluvad sertifitseeritud 3D-sisu tootjad ja kohalikke keeli rääkivad partnerid.

Hiina toodete puhul tuleb tasuda minimaalselt  180 eurot mis tahes lihtsa 3D-hologrammi tootmise eest. Sellele võib lisanduda täiendav aeg ja kulu, kui töötatakse tundmatute agentuuride või vabakutselistega.

 

Tavapäraselt soovivad kliendid sisu muuta sisu iga kahe kuu tagant või kuus korda aastas, mis Hiina seadmete puhul toob kaasa lisakulu 1100 eurot.

1 100 eurot

Pilve sisu juhtimise süsteem CMS

Hypervsn™ Hiina koopiad Kaotus aastas
Meie kliendid soovivad, et nad saaksid Hypervsn´i üksust kaugjuhtida ja vajavad sellise süsteemi stabiilset toimimist. CMS platvorm võimaldab kasutajatel luua kaugjuhitava Hypervsn´i üksuste võrgustiku pakkudes seeläbi professionaalset teenust. Tänu Hiina koopiate madala kvaliteediga CMS platvormidele ja nende suutmatusele tagada süsteemi stabiilset toimimist, siis hinnanguliselt võib nende klient kaotada iga viienda müügivõimaluse. Tänu sellele võib kasum ühe seadme kohta väheneda umbes 30%. Hinnanguliselt võib teenida ühe Hiina seadme pealt kasumit 250 eurot, seega keskmiselt kaotatakse 76 eurot seadme kohta. 76 eurot

 Teenindus

Hypervsn™ Hiina koopiad Kaotus aastas
Hypervsn´il on kaks teeninduskeskust, mille logistilised asukohad on valitud vastavalt klientide asukohale. Tagamaks klientidele ja partneritele mugavus kogu maailmas arendatakse aktiivselt uusi teeninduskeskuseid. Rikki läinud Hiina seadmed tuleb parandamiseks saata tagasi Hiinasse, mis on aeganõudev ja finantsiliselt kulukas. Hinnanguliselt on kahjum ühe seadme kohta 165 eurot. 165 eurot

 Turvalisus

Hypervsn™ Hiina koopiad Kaotus aastas
Hypervsn´i seadmed on turvalised. Hypervsn´il ei ole olnud kohtuvaidlusi ega kaebusi füüsilistest vigastustest, mida seadmed on põhjustanud Tänu suurele labade pöörlemiskiirusele ja nende materjalile võivad Hiinas toodetud koopiad põhjustada füüsilisi vigastusi. Hinnanguline trahv ühe seadme kohta, kui algatatakse kohtuasi on ligikaudu 1 800 eurot. 0-1 800 eurot

Kuidas see kõik puudutab sind?

Kui oled otsimas 3D hologrammide partnerit ja mõtled, et miks valida kallim originaal, mitte odav koopia, siis loetletud põhjused aitavad parema pildi ette saada. Kui valid partneriks ettevõtte, mis tegutseb odava klassi Hiina koopiatega, siis soetushind on küll odav, kuid kokkuvõttes võid kaotada palju raha.