Walk-through ehk kuidas koostöö meiega välja näeb?

Forbsi sõnutsi on just Hypervsn 3D hologrammkujutised nüüdisaegse reklaami tõhusamad pilgupüüdjad. Me kõik tahame pilkupüüdvast reklaamist osa saada, aga kuidas?

Tutvustame sulle, kuidas meie koostöö välja näeb.

Vana hea kohtumine

Üldiselt oleme uuenduste meelsed, aga mis puudutab kliendisuhteid, siis meeldib meile partneritega näost-näkku laua taha istuda. Kuigi telefon, e-post ja Skype on mugavad, peame olulisemaks kliendi soovidest ja eesmärkidest aru saamist ja tajumist. Arutame läbi ja lepime kokku kampaania eesmärgid, visuaalide ideed ja pakutavad võimalused. Tulemusena saame mõlemad pildi oluliselt selgemaks. Kõik küsimused, mis tekivad, saavad kohe vastuse. Pole tüütut ootamist.

Kohtumise lõpuks on meil olemas ülevaade kampaania tingimustest, eesmärgist, peamisest sõnumist ja hologrammi kavandiideest. Kas kujutad ette kirjavahetuse mahtu, et kõik eelnev paika saada?

Viime jutu 3D-mõõtu!

Me oleme omamoodi superkangelased, sest meil on võimekus viia jutt ja peamine sõnum 3D-mõõtu. Selleks loome soovitud hologrammid, testime neid ja seejärel tutvustame neid sinu meeskonnale. Kui tarvis, kasutame veel oma supervõimeid, et teha parandusi ja muudatusi. Peale seda kinnitame hologrammid. Kusjuures eriti kihvt on see, et 3D Stuudio abil saad soovi korral ka endale supervõimed ja sinust saab disainer.

Kui sa oled see lugeja, kes siinkohal ajab enda joru edasi stiilis “aga tehniliselt see ei ole 3D ja hologramm”, siis esiteks meil on suva (KNM Eesti on reklaamiagentuur) ja teiseks mine räägi sama asja kinodele, sest tehniliselt ei ole see ju 3D kino.

Viime sõnumid maailmani

Nüüd, kus suurem osa tööst on taustal ära tehtud, kuulutame loodud sõnumeid maailmale. Paigaldame seadmed kokkulepitud reklaampinnale. Veendume, et hologrammid töötaksid kui õlitatult. Tihti teeme seda suuremates keskustes väljaspool tööaega või isegi öösiti. Nüüd saame öelda, et kampaania on käivitunud.

Loome rahuliku une!

Nüüd, kus kampaania on käivitunud, siis meie ei puhka, vaid jälgime kampaania toimimist. Seadmete monitooring tagab selle, et kampaanias ei ole tõrkeid seoses tehniliste riketega. Kindlustame, et pikalt planeeritud kampaania sujuks – tagame sulle rahuliku une. Muuseas, soovi korral saab lisada hologrammi KNM kanalitest uusi visuaale või vanu ära võtta ja muuta. Noh, et huvitavam oleks!

Mis sa arvad, kuidas sulle selline koostöö meeldiks? Kohtumine, supervõimed, maailma vallutavad sõnumid ja rahulik uni. Kui tundub proovimist väärt, siis meiega saa ühendust siit.